Tootekataloog

Didicar, SI2000R

7-14 TP.

Tarneaeg 2023 02 01

Viide 272055

59,99 €
Omadused
TootjadBigjigsToys
VärvPunane
CEMänguasi on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjadele esitatavatele nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Säilitage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
TurvahoiatusKasutage ainult täiskasvanu järelevalve all. Vajalik on kasutada kaitsevahendeid (kiiver, kindad, põlvekaitsmed, küünarnukikaitsmed jne). Mitte kasutada liikluspiirkondades. Tähelepanu: mänguasi nõuab häid oskusi, seetõttu on oluline võtta kasutusele kõik ettevaatusabinõud, et laps ei kukuks, ei põrkaks kokku ega vigastaks ennast ega kolmandaid isikuid. Mänguasi ei sobi alla 2-aastastele lastele. Kõik pakkematerjalid ja mänguasja osad ei ole mänguasja osa, mistõttu tuleb need enne mänguasja lapsele andmist eemaldada.
Toote kategooriaTõukerattad
Kiik Didicar, SI2000R (punane)

Oma ainulaadsete liikumisomadustega kiikmobiil võimaldab teie lastel kogeda suurt rõõmu, vabastab liigse energia ja arendab lihastoonust. See erineb oma liikumise, ehituse või välimuse poolest ühestki teisest liikuvast mänguasjast. See on täiesti teistmoodi tõukeratas, fantastiliselt manööverdatav, turvaline, ülimalt lõbus ja lihtne kasutada.

Didicar kiik kaalub vaid 3,8 kg, mistõttu on seda lihtne tõsta, kaasas kanda ja hoiustada ning hoolimata sellest, et kiik on nii kerge, talub selle tugev disain kuni 120 kg.

SWINGil pole mootorit ega pedaale ning see ei pea kunagi akusid laadima. Eesmise šassii eriline disain muudab tsentrifugaal- ja maapealsed veojõud SWINGi liikumapanevaks jõuks. Lihtsalt istuge istmele, asetage jalad selleks ettenähtud kohta ja hakake rooli keerama. Algul tee liigutused suurema amplituudiga ja SWING hakkab väga kergelt liikuma. Kui olete kiirusega kursis, siis mida rohkem liigute, seda kiiremini SWING liigub. Peatumiseks asetage jalad jooksualusele. Pöörake rooli ja tehes samu liigutusi, sõidate tagurpidi.

Te ei usu, kui lõbus see on, kuni proovite.
Saadaval värvid - sinine, roheline, lilla, roosa, punane, kollane.
Kaalupiirang: 120 kg.


ID SI2000R