Tootekataloog

KidKraft Kaylee puidust nukumaja

1-2 TP.

Tarneaeg 2022 08 17

Viide 101954

125,00 €
149,00 €
Sa säästad
24,00 €
 
Omadused
TootjadKidkraft
MaterjalPuidust
CEMänguasi on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjadele esitatavatele nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Säilitage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Toote kategooriaNukumajad

 Majas on kolm korrust, kust leiate: kööki, söögitoa, vanni- ja magamistoa. Igas toas on olemas puidust toodetud Kidkraft‘i mööblid. Lift ühendab esimest ja teist korrust, samuti on elegantne spiraalikujuline trepp, mis viivad vanni- ning magamistuppa. Magamistoast nukud pääsevad otseselt ka rõdule, kust saavad nautida oma kena maja.
Komplekti sisaldab:
10 mööblid.
Lükatav lift, et nukud pääseksid esimeselt teisele korrusele.
Köögiuksed võivad kas avatud või suletud olla.
Aia- ja katuseterrass.
Valget värvi tara.
Suured aknad, et saaks igatpidi oma nukke vaadata.
Majas mahub mängima kuni 30 cm pikkuste Barbie‘i või teiste nukkudega.
Maja on küllaltki suur, nii et saab mängida ka kahekesi.
Toodetud puidust.
Plastikust toodetud spiraalikujuline trepp.
Mõõtmed (LxSxK): 81.3x33x117.5 cm
ID: 65251