Tootekataloog

KidKraft Kaylee puidust nukumaja

1-2 TP.

Tarneaeg 2022 12 07

Viide 101954

132,00 €
Omadused
TootjadKidkraft
MaterjalPuidust
CEMänguasi on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjadele esitatavatele nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Säilitage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųVäikeste detailide tõttu ei sobi alla kolmeaastastele lastele. Enne mänguasja lapsele andmist eemaldage kõik pakendid ja kinnitusdetailid. Soovitatav on info pakendile salvestada. Soovitatav kasutada täiskasvanu järelevalve all. Sellel võivad olla väikesed või teravad osad, mis võivad põhjustada lapse lämbumist või vigastusi. Mänguasi võib olla tuleohtlik – hoidke seda tuleallikatest ja kütteseadmetest eemal. Tulekahju korral helista hädaabinumbril 112.
Toote kategooriaNukumajad

 Majas on kolm korrust, kust leiate: kööki, söögitoa, vanni- ja magamistoa. Igas toas on olemas puidust toodetud Kidkraft‘i mööblid. Lift ühendab esimest ja teist korrust, samuti on elegantne spiraalikujuline trepp, mis viivad vanni- ning magamistuppa. Magamistoast nukud pääsevad otseselt ka rõdule, kust saavad nautida oma kena maja.
Komplekti sisaldab:
10 mööblid.
Lükatav lift, et nukud pääseksid esimeselt teisele korrusele.
Köögiuksed võivad kas avatud või suletud olla.
Aia- ja katuseterrass.
Valget värvi tara.
Suured aknad, et saaks igatpidi oma nukke vaadata.
Majas mahub mängima kuni 30 cm pikkuste Barbie‘i või teiste nukkudega.
Maja on küllaltki suur, nii et saab mängida ka kahekesi.
Toodetud puidust.
Plastikust toodetud spiraalikujuline trepp.
Mõõtmed (LxSxK): 81.3x33x117.5 cm
ID: 65251