Tootekataloog

LEGO® 60299 CITY STUNTZ

1-4 TP.

Tarneaeg 2023 02 01

Viide 2021314

12,99 €
Omadused
TootjadLEGO®
LEGO SeeriadLEGO® CITY
Osade arv73
CEMänguasi on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjadele esitatavatele nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Säilitage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
TurvahoiatusVäikeste detailide tõttu ei sobi alla kolmeaastastele lastele. Enne mänguasja lapsele andmist eemaldage kõik pakendid ja kinnitusdetailid. Soovitatav on info pakendile salvestada. Soovitatav kasutada täiskasvanu järelevalve all. Sellel võivad olla väikesed või teravad osad, mis võivad põhjustada lapse lämbumist või vigastusi. Mänguasi võib olla tuleohtlik – hoidke seda tuleallikatest ja kütteseadmetest eemal. Tulekahju korral helista hädaabinumbril 112.
Erakordsed omadused +

• Lapsed saavad nautida lõbusaid seiklusi selle LEGO® City trikivõistluse (60299) mängukomplektiga, kuhu kuulub kaks hoorattaga trikimootorratast, trikirada ja kaks juhti (sh LEGO City telesarja tegelaskuju).

• Mis on karbis? Tulerõngas, reguleeritava kõrgusega torn, kokkupandavad LEGO® leegid, kaks hoorattaga trikimootorratast ja kaks juhi minifiguuri (sh LEGO City telesarja tegelaskuju Duke DeTain).

• Lapsed saavad aktiveerida hoorattaga trikimootorrattad ja kihutada rambilt läbi tulerõnga ning siis tõsta tulerõnga kõrgemale, et hüpet pikendada ja trikile keerukust lisada!

• Vahva sünnipäeva- või muu tähtpäeva kingitus vähemalt 5-aastastele lastele ja mängukaaslastele. Kombineeri seda mängukomplekti teiste LEGO® City Stuntzi sarja komplektidega, et täiendada mängu uute põnevate võistluste ja trikietendustega.

• Kokkupanduna on LEGO® City trikivõistluse mängukomplekt 24 cm kõrgune, 22 cm laiune ja 11 cm sügavune.

• Patareisid pole vaja. Selle komplekti panevad tööle laste kujutlusvõime ja hoorattatehnoloogia.

• Komplektis on trükitud ehitusjuhend ja Instructions PLUS, mis on osa nutiseadmetele mõeldud tasuta rakendusest LEGO® Building Instructions. Interaktiivne ehitusjuhend aitab lastel saada meisterehitajaks!

• LEGO® City Stuntzi ehituskomplektid viivad lapsed seikluste südamesse, kus neid ootavad vinged mängusõidukid ja lõbusad tegelaskujud, kes kutsuvad lapsed kujutlusvõimest pakatavatesse lugudesse ja päriselul põhinevatesse rollimängudesse.

• Kõik LEGO® City detailid vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada nende kokkusobivus ning klotside lihtne ühendamine ja eraldamine igal korral.

• LEGO® City klotse ja osi on maha visatud, kuumutatud, muljutud, väänatud ja analüüsitud, et tagada nende vastavus rangeimatele globaalsetele ohutusnõuetele.

Toote kategooriaKonstruktorid
Vanus-

See LEGO® City trikivõistluse (60299) mängukomplekt rõõmustab kõiki lapsi, kellele meeldib teistega võistelda. Siia kuulub hoorattaga mootorratas, mille abil saab korraldada võimsaid esirattatõsteid ja lennukaid trikke. Samuti saavad lapsed ümberehitatava õhkutõusurambi ja tulerõngaga trikiraja. Ning siis võivad nad juhi ja LEGO City telesarjast tuntud Duke DeTaini minifiguurid saata vaatemängulistesse trikiseiklustesse.


Komplektiga käib kaasas alates 5-aastastele lastele sobiv digitaalne ehitusjuhend

Selle mängukomplektiga on kaasas üksikasjalik ehitusjuhend ning Instructions PLUS, mis kuulub nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduse LEGO Building Instructions juurde. Sellel interaktiivsel ehitusjuhendil on suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamistööriistad, tänu millele on LEGO klotsidega ehitamine kui lapsemäng.


Lahedad mänguasjad lastele

LEGO City Stuntzi komplektid viivad lapsed otse seikluste südamesse, kust leiab kihutavad hoorattad, realistlikud ehitised ja lõbusad tegelased, kes innustavad mängima päriselu sündmustel põhinevaid rollimänge. Kombineeri seda mudelit teiste LEGO City Stuntzi universumisse kuuluvate mängukomplektidega, et korraldada veelgi vaatemängulisemad trikietendused!