Tootekataloog

Tagastamine

Toodete tagastamise menetlus

Vastavalt Võlaõigusseadusele võib tarbija sidevahendi abil sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul ja ostetud tooted tagastada, saates adressile info@toybox.ee vastavasisulise teate. Toote tagastamiseks on vaja tarbijal täita toote tagastamise vormi, mis sisaldab järgnevat infot: tagastatav toode, tellimuse number, arveldusarve number ja nimi kellele raha tagasi kanda. Peale vastavasisulise teate saamist, saadame vormi teie e-postile ning täpsustame toote tagastamist.

Tagastatavad tooted peavad vastama sätestatud nõuetele:

Tarbija kannab tagastamise tavalised kulud kuni summa ulatuses, mis vastab 10 eurole ning selles mahus tagastavast summast maha võtta*.
Lepingust taganemisel tuleb Ostjal ostetud toodet viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, TOYBOX.EE-le tagastada.

Toote tagastamise nõuded:

  • Toote tagastamisel peab esitama ostudokumendi, garantii kviitungi (selle olemasolul).
  • Arvuti tagastamisel, ei tohi olla säilitatud Tarbija mingi info või andmed, tarkvara, Tarbija isiklikke seadeid*.
  • Tagastamisele kuuluva asja halvenemise korral vastutab ostja asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on asja kasutanud muul viisil, kui on vaja toote olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda asja olemuses, omadustes ja toimimises, peaks ostja käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks tavapäraselt seda teha poes. Ostja ei vastuta asja väärtuse vähenemise eest juhul, kui toybox.ee ei ole juhtinud tarbija tähelepanu taganemisõiguse olemasolule (selle õiguse kasutamise tingimused, tähtaeg ja kord ning  taganemisõiguse olemasolu korral taganemisavalduse tüüpvorm). 
  • Tagastatavad tooted peavad olema tagastatud TOYBOX.EE kontori aadressile: Savanoriu pr. 441b, Kaunas, LT-49185, Leedu.
  • Tootest tohib taganeda sidevahendi abil 14 päeva jooksul alates toote kätte saamisest. Tagastamisele kuuluva toote halvenemise korral vastutab tarbija üksnes juhul, kui toodet on kasutatud muul viisil, kui on vaja toote olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks tuleks toodet käsitleda üksnes nii, nagu saaks käsitleda ka tavapärases füüsilises poes. Tarbija ei vastuta asja väärtuse vähenemise eest juhul, kui TOYBOX.EE ei ole juhtinud tarbija tähelepanu taganemisõiguse olemasolule (selle õiguse kasutamise tingimused, tähtaeg ja kord ning  taganemisõiguse olemasolu korral taganemisavalduse tüüpvorm). 

TOYBOX.EE kohustub viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul peale toote tagastamisest kanda lepingu alusel saadud kogu raha tagasi Ostja arveldusarvele.

Juhul, kui tagastamise põhjuseks on ebakvaliteetne toode, TOYBOX.EE kuhustub vahetada oma kulul ebakvaliteetse toote kvaliteetse vastu ümber või tagastada ebakvaliteetse toote eest raha tagasi.

* sümboliga märgitud punktid ei kehti tagastatavatele defektiga toodetele.

Tarbija on vastutav tagastatava toote sujuva ja ohutu saabumise TOYBOX.EE kontorisse.

Pretensiooni esitamise õigus, toodete remont, autoriseeritud hooldusesindused

NB: Kõik TOYBOX.EE müüdavad tooted on ettenähtud tarbimiseks Euroopa Majanduspiirkonnas, seetõttu kõikidele toodetele laienevad tootja määratud pretensiooni esitamise õigused ja asukohad. Vastavalt Euroopa Liidu direktiividele, kõikide toodete pretensiooni esitamise aeg on vähemalt 24 kuud.

Lähemalt põhiliste tootekategooriate garantiihoolduse ning kvaliteedigarantii kohta info leiate siit.