Tootekataloog

LEGO® 42100 Technic Liebherr R 9800 ekskavaator

1-2 TP.

Tarneaeg 2021 10 21

Viide 2000583

359,99 €
Omadused
TootjadLEGO®
Vanus11+
LEGO SeeriadLEGO® TECHNIC
MPN42100
Toote kategooriaKonstruktorid
CEMänguasi on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjadele esitatavatele nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Säilitage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųVäikeste detailide tõttu ei sobi toode alla kolme aastastele lastele. Enne mänguasja lapsele andmist eemaldage kõik pakendid ja kinnitusdetailid. Soovitatav on alles hoida teave pakendilt. Soovitatav kasutamiseks täiskasvanute järelevalve all. Võib esineda väikseid või teravaid osi, mis võivad last lämmatada või vigastada. Mänguasi võib olla tuleohtlik - ärge hoidke seda tuleallikate ja kütteseadmete läheduses. Tulekahju korral helistage hädaabinumbril 112.
Erakordsed omadused +

• Selle ekskavaatorimudeliga saab kasutada rakendust LEGO® TECHNIC™ CONTROL+, mis muudab mängu kaasahaaravamaks ja põnevamaks ning pakub mängurõõmu tundideks.

• Komplekti „LEGO® Technic™ Liebherr R 9800 Excavator“ kuuluvat ekskavaatorit juhitakse nutiseadme rakendusest nelja erineva juhtimisekraani kaudu.

• Ühilduvad nutiseadmed on toodud veebiaadressil LEGO.com/devicecheck.

• Mitmesugused juhtimisfunktsioonid: Saad masinat igas suunas juhtida, selle ülaosa pöörata, noolt pikendada ja tõsta, koppa avada ja kallutada, tõetruusid heliefekte tekitada ja raalajas masinaandmeid hankida – näiteks noole asendi, energiatarbimise ja läbitud vahemaa kohta.

• Ühe puutega juhtimine Vali ekraanil ekskavaatori liigutamiseks sobiv muster ja vaata, kuidas see sinu käsklusele allub.

• Kohandatud liigutused: Vali mõni eelseadistatud käsklus või salvesta mudeli tegevusi, et luua keerukaid liikumisjadasid käivitavaid käsklusi.

•Väljakutsed ja saavutused: Preemiapunktide teenimiseks vii väljakutsuvad missioonid lõpule.

• Ekskavaatori Liebherr R 9800 mudelil on mitmesugused tõetruud omadused ja funktsioonid, selle kujunduses on kasutatud realistlikuna mõjuvat värvilahendust ning seda saab ilmestada lahedate kleebisdetailidega.

• Komplektis on kolm XL-mootorit, neli L-mootorit ja kaks Bluetooth-i abil juhitavat ajuplokki (Smart Hubi).

• Ajuplokil (Smart Hubil) on Bluetooth Low Energy (BLE) ühendamisfunktsioon, aktiveerimisnupp, 6 andurit ja 4 ühenduspesa.

• Rakendus võimaldab kasutajatel ühendada mitmeid juhtimiskeskusi, tagades täpse juhtimise ja elutruud liigutused.

• Laadi rakendus alla App Store‘ist või Google Playst. Küsi enne Interneti kasutamist oma vanematelt luba.

• Selle mänguekskavaatori jaoks on vaja patareisid (pole komplektis). Tüüpide ja koguste kohta vaata teavet toote pakendilt.

• See LEGO® Technicu ehituskomplekt võimaldab LEGO ehitajatel tutvuda põnevate inseritõdedega.

• Ei ühildu elektriliste funktsioonide süsteemidega.

• Ekskavaatori Liebherr R 9800 mõõdud: kõrgus ca 39 cm (15”), pikkus ca 65 cm (25”) ja laius ca 27 cm (10”).

LEGO® 42100 Technic Liebherr R 9800 ekskavaator
359,99 €

Related products

Sea end valmis suurejooneliseks LEGO® ehitusprojektiks ja pane kokku 4108 osast koosnev ekskavaatorikomplekt „LEGO Technic™ Liebherr R 9800 Excavator“. Koostöös Liebherriga välja töötaud mudelit saab juhtida intuitiivse rakenduse LEGO TECHNIC CONTROL+ abil ja see kasutab moodsat seitsme mootoriga ajuplokki (Smart Hubi). Moodne rakendusetehnoloogia tagab ülitäpsed liigutused ja hästitoimivad funktsioonid ning pakub lõputult tõetruuna mõjuvaid mänguvõimalusi. Juhtimine käib nelja erineva laheda graafikaga juhtimisekraani kaudu. Multifunktsionaalne juhtimisekraan võimaldab masinat igas suunas juhtida, selle ülaosa pöörata, noolt pikendada ja tõsta, koppa avada ja kallutada, tõetruusid heliefekte tekitada ja raalajas andmeid saada – näiteks noole asendi, energiatarbimise ja läbitud vahemaa kohta. Puutetundliku ekraani kaudu saavad kasutajad eri mustrite lohistamise abil noolt, haara ja koppa juhtida. Võimalik on ka kohandatud liikumiskäskluste rakendamine – selleks tuleb erinevad liikumismustrid salvestada või eelhäälestada. Väljakutsete ja saavutuste ekraani kaudu saavad kasutajad lahendada keerukaid ülesandeid ja teenida boonuspunkte.