Tootekataloog

LEGO® 43107 VIDIYO HipHop Robot BeatBox

1-2 TP.

Tarneaeg 2022 01 20

Viide 2014971

6,59 €
14,99 €
Sa säästad
8,40 €
 
Omadused
Tootjad
Vanus7+
LEGO SeeriadLEGO® VIDIYO
Osade arv73
Toote kategooriaKonstruktorid
CEMänguasi on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjadele esitatavatele nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Säilitage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
TurvahoiatusDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Erakordsed omadused +

• Vaata, kuidas lapsed lavastavad oma muusikavideoid ja mängivad nendes peaosa LEGO® VIDIYO™ HipHop Robot BeatBoxi (43107) abil. Komplektis on roboti minifiguur, mikrofon, 14 juhuslikku BeatBiti ja kaks erilist BeatBiti.

• Laadi alla tasuta rakendus LEGO® VIDIYO™, et skannida minifiguuri ja eriefektidega BeatBite. Lastel on põnev vaadata, kuidas nende tegelane ärkab hiphopmuusikavideos ellu.

• Skanni rakenduses BeatBite, et avada eriefekte, nt sädelusfilter, mis muudab kõik mustvalgeks peale minifiguuride, mis muutuvad kuldseks.

• Vahva muusikalahendus vähemalt 7-aastasele poisile või tüdrukule, kes väärib preemiat. See mängukomplekt on ka suurepärane pühadekingitus lapsele, kes armastab muusikamänguasju, tantsimist ja esinemist.

• BeatBox on 8 cm kõrgune, 7 cm pikkune ja 10 cm laiune.

• BeatBox käib kokku, et lapsed saaksid oma muusikalise maailma endaga igale poole kaasa võtta. BeatBoxis on ruumi klotsidest ehitatud lava, 16 BeatBiti ja roboti mikrofoni jaoks.

• LEGO® VIDIYO™ rakendus ühildub valitud iOS-i ja Androidi seadmetega. Teavet ühilduvuse kohta leiad veebilehelt www.LEGO.com/devicecheck. Lapsed peaksid küsima interneti kasutamiseks oma vanematelt luba.

• LEGO® VIDIYO™ komplektid pakuvad uut seltskonnamänguelamust, kus poisid ja tüdrukud saavad olla lavastajad, produtsendid ja muusikatähed, lavastades ning jagades oma muusikavideoid.

• LEGO® detailid vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada nende stabiilne kvaliteet, ühtesobivus ja kindel ühendatavus alati. Nii on see olnud aastast 1958.

• LEGO® osi kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse. Nii võid kindel olla, et need vastavad rangetele üleilmsetele ohutusstandarditele.

Related products

Tutvusta muusikavideote loomise maailma lastele, kes armastavad tantsida ja esineda. See LEGO® VIDIYO™ HipHop Robot BeatBox (43107) muudab iga mängukorra põnevaks. Laadi alla tasuta rakendus, et skannida muusikapõhist minifiguuri ja tuua nähtavale roboti lahe lavapersoon. Seejärel skanni BeatBite, et avada eriefekte, ülesandeid ja muud, kui lapsed produtseerivad oma kordumatut hiphopstiilis muusikavideot, mida saab teiste loojatega jagada lapsesõbralikus suhtluskanalis.Kaasaskantav, et saaksid mängida ka liikvel olles Lastel on LEGO osade abil põnev BeatBoxi kujundada. Nad saavad valida maki, pihustipurgi või mutrivõtmega kujunduse vahel või mõelda kujunduse ise välja. BeatBox käib kokku ja selle sisse mahuvad BeatBitid ning minifiguur, mistõttu sobib see just liikvel olles mängimiseks.Loo muusikaelamusi LEGO VIDIYO pakub turvalist seltskonnamänguelamust, aidates lastel saada oma muusikavideote lavastajateks, produtsentideks ja tähtedeks. Vaata, kuidas nende loovus areneb, kui nad produtseerivad videoid, mis sisaldavad muusikalisi kollaaže, vahvaid tegelasi, laule, tantsuliigutusi ja hämmastavaid efekte.