Tootekataloog

LEGO® 51515 MINDSTORMS® Robotite leiutaja

7-14 TP.

Tarneaeg 2021 01 19

Viide 2012210

285,00 €
Omadused
TootjadLEGO®
SuguPoisid ja tüdrukud
Vanus7-8, 11+, 9-10
LEGO SeeriadLEGO® MINDSTORMS
MPN51515
Osade arv949
Toote kategooriaRC mänguasjad
CEMänguasi on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjadele esitatavatele nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Säilitage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
TurvahoiatusĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
LEGO® 51515 MINDSTORMS® Robotite leiutaja
285,00 €

Uues kolmanda põlvkonna roboti, LEGO Mindstorms EV3, komplektis on olemas kõik mis sa vajad - mootorid, sensorid, programmeeritav klots, üle 550-ne LEGO Technic elemendi, juhtimispult -  et ehitada roboteid mis kõnnivad, räägivad, liigutavad ja teevad kõike mida iganes sa soovid, et nad teeksid.

Ehita endale viis erinevat robotit mille lihtsad ja üksikasjalikud 3D ehitusjuhised leiad internetis veebiaadressil LEGO.com/mindstorms.

TRACK3R - robot mis liigub roomikutel. Selle komplekti kuulub neli lahedat vahetatavat tööriista: kahe teraga segur, hävitav raketiheitja, haarats ja raske haamer. Selle mudeli ehitusjuhised on karbis kaasas.

R3PTAR - Ründab uskumatu kobraliku kiirusega oma hirmuäratavate kihvadega.

SPIK3R - Välgusabaga kuusjalgne olend. Pöörab kiiresti ja krabab purustavate küünistega.

EV3RSTORM - LEGO MINDSTORMS robotite juht. Ülimalt intelligentne pöörleva kolmiktera ja hävitava raketiheitja ning suure võitlusvõimega robot.

GRIPP3R - Musklirobot armastab tõsta raskeid asju oma tugeva kere ja võimsate haaratsitega.

Programmeeri oma robot ikoonidepõhise programmeerimisliidese abil kergesti ja intuitiivselt tegema seda mida sa tahad, millal sa tahad, et ta seda teeks ja kuidas ta seda teeks. Tarkvara on saadaval tasuta nii PC kui Mac-arvutitele veebisaidil LEGO.com/mindstorms.

Pane oma robot liikuma, tulistama ja ründama ükskõik millise oma nutika seadme või kaasasoleva kaugjuhtimispuldi abil. Laadi alla rakendus LEGO MINSTORMS ja saad kohe hakata juhtima tegevusi oma nutika seadme abil.

Robotil on palju lahedaid funktsioone:

* Programmeeritav klots intuitiivse kasutajaliidese ja heliga * Võimas ARM9 protsessor, mis paneb roboti kiiresti reageerima * WiFi juurdepääs USB-pordi kaudu - loob ühenduse roboti ja interneti vahel *Mikro-SD-kaardi lugeja - mäluruumi lisamiseks * Värviandur - robot tunneb värve * kaugjuhtimine - roboti juhtimine eemalt * Infrapuna andursüsteem - võimaldab robotil jälgida ja otsida kaugjuhtimist * puuteandur - robot reageerib puudutustele * 4 mootoriporti - võimaldab robotil liikuda eri viisidel ja eri suundades