Tootekataloog

LEGO® 71360 SUPER MARIO™ seikluste alustusrada

1-2 TP.

Tarneaeg 2022 01 20

Viide 2010457

44,99 €
Omadused
TootjadLEGO®
Vanus5-6, 7-8, 9-10
LEGO SeeriadSuper Mario
Osade arv231
Toote kategooriaKonstruktorid
CEMänguasi on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjadele esitatavatele nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Säilitage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Erakordsed omadused +

•  Fännid saavad alustada lõbusa LEGO® Super Mario™ universumi avastamist selle Mario seikluste alustusraja (71360) abil, mis sisaldab seitset aktiivklotsi erinevateks tegevusteks LEGO Mario™ figuuriga.

•  LEGO® Mario™ sisaldab värviandureid ning tema silmades, suus ja kõhus on LCD-ekraanid, et kuvada palju erinevaid kiirreaktsioone liikumisele. Komplektis on ka kõlar, mis esitab kuulsaid helisid ja muusikat videomängust.

•  Selles suurepärases mängukomplektis kogub LEGO® Mario™ virtuaalseid münte, joostes ja hüpates starditorult lipuvardani LEGO klotside, pilveplatvormide, ? ploki ning Goomba ja Bowser Jr. figuuridega peetavate lahingute kaudu.

•  See 231-osaline kogutav LEGO® mängukomplekt on lahe sünnipäeva- või pühadekingitus vähemalt 6-aastastele lastele, kes oskavad ise ehitada ja mängida ning loominguliste seikluste käigus probleeme lahendada.

•  Paiguta alustusraja osad ümber ja kombineeri LEGO® Super Mario™ laienduskomplektidega, et luua rohkem väljakutset pakkuvaid tasemeid ja mänge, mida koos sõpradega või nende vastu mängida.

•  LEGO® Mario™ figuur töötab kahe AAA patarei toel (ei kuulu komplekti), pakkudes interaktiivset mänguelamust, kus mängijad saavad kohest tagasisidet ja preemiaid loovuse eest.

•  Lastele peaks kindlasti meeldima tasuta LEGO® Super Mario™ rakendus, mis pakub ehitusjuhiseid, inspiratsiooni lõbusaks, loominguliseks ehitamiseks ja muud. Ühilduvate Android- ja iOS-seadmete loendi leiad aadressilt LEGO.com/devicecheck.

•  Interaktiivsed LEGO® Super Mario™ komplektid sobivad hästi nii üksinda kui ka rühmas mängimiseks, äratades armastatud tegelaskuju ainulaadsel viisil ellu ning pakkudes laiendamise ja ümber ehitamise kaudu piiramatult loomingulisi väljakutseid.

•  Ehitajad ei vaja LEGO® klotside ühendamiseks ega eraldamiseks supertähe jõudu! Juba alates 1958. aastast vastavad klotsid tööstusharu rangeimatele standarditele, et need oleksid alati ühtlase kvaliteediga ja vastupidavad.

•  LEGO® ehitusklotse ja osi kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ning analüüsitakse igal ettekujuteldaval moel, et tagada iga LEGO komplekti vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

Related products

Lapsed saavad selle LEGO® Super Mario™ Mario seikluste alustusraja (71360) abil ühendada päriselus jõud oma lemmiktegelasega. See komplekt sisaldab LEGO Mario™ figuuri, kes reageerib koheselt sündmustele LCD-ekraanide ja kõlari kaudu. Mängijad teenivad virtuaalseid münte, liigutades LEGO Mariot starditorult lipuvardani keerutamise, pilveplatvormide, ? ploki ning Goomba ja Bowser Jr. figuuridega peetavate superlahingute kaudu. Paiguta klotsid ümber, et luua uusi tasemeid.Täiustatud mäng Tasuta LEGO Super Mario rakendus pakub selle laste mänguasja jaoks täiustatud mänguvõimalusi. See sisaldab ehitamist hõlbustavaid suumimis- ja pööramistööriistu, soovitab ehitamiseks ja mängimiseks muid loomingulisi viise ning hõlmab turvalist foorumit, kus ideid sõpradega jagada.Piiramatu Mario! LEGO Super Mario komplektid sobivad hästi nii üksinda mängimiseks kui ka üksteisega võistlemiseks, tuues armastatud tegelaskuju pärismaailma. See alustusrada ja laienduskomplektid pakuvad piiramatult väljakutseid ning arendavad probleemide lahendamise oskusi.