Tootekataloog

LEGO® 75256 Star Wars TM Kylo Reni lennuk™

Väljamüüdud

Tarneaeg 2021 12 06

Viide 2000607

Omadused
TootjadLEGO®
Vanus10+
LEGO SeeriadLEGO® STAR WARS
MPN75256
Osade arv1005
Toote kategooriaKonstruktorid
CEMänguasi on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjadele esitatavatele nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Säilitage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųVäikeste detailide tõttu ei sobi toode alla kolme aastastele lastele. Enne mänguasja lapsele andmist eemaldage kõik pakendid ja kinnitusdetailid. Soovitatav on alles hoida teave pakendilt. Soovitatav kasutamiseks täiskasvanute järelevalve all. Võib esineda väikseid või teravaid osi, mis võivad last lämmatada või vigastada. Mänguasi võib olla tuleohtlik - ärge hoidke seda tuleallikate ja kütteseadmete läheduses. Tulekahju korral helistage hädaabinumbril 112.
Erakordsed omadused +

• Rinkinyje yra 6 „LEGO® Star Wars™“ minifigūrėlės: vyriausiasis vadas Kylo Ren, generolas Pryde, Sitų karys, Pirmojo ordino Stormtrooper karys ir 2 Ren riteriai.

• Kylo Ren skraidanti vadavietė turi sukiojamą dešinįjį variklį sparnams sulankstyti leidžiantis, galimybę sutrumpinti sparnus, nulenkiant viršutinę sparnų dalį žemyn, 2 spyruoklinės šaudyklės, atidaromas trapas ir kabina 3 minifigūrėlėms.

• Ginklus sudaro Kylo Ren šviesos kardas, generolo Pryde spindulinis pistoletas, Sitų kario spindulinis šautuvas, Pirmojo ordino Stormtrooper kario spindulinis pistoletas bei Ren riterių kirvis ir kuoka.

• Ren riteriai turi 2019 m. spalį pasirodžiusius šalmus.

• Įkvėpkite žaisti scenas iš filmo „Star Wars: The Rise of Skywalker“ su Kylo Ren asmeniniu transportiniu erdvėlaiviu.

• Tai – puiki gimtadienio, Kalėdų arba bet kurios kitos progos „Star Wars™“ dovana.

• „LEGO® Star Wars™“ erdvėlaivio su ištiestais sparnais matmenys: 35 cm aukščio, 21 cm ilgio ir 50 cm pločio.

Kylo Reni süstikuga 75256 saad läbi mängida põnevaid LEGO® Star Wars™-i seiklusi. Sellel filmist „Tähtede sõda: Skywalkeri tõus“ tuttaval suure juhi isikliku transpordilaeva klotsiversioonil on palju detaile, mis köidavad nii lapsi kui ka kollektsionääre: pööratav parem mootor, et tiivad saaks maandumisel kokku keerata; samuti saab tiibade ülaosa alla keerata ja niimoodi tiibu lühendada. Sellel on ka avatav sissepääsuramp, kaks vedrulaskeseadet ja kokpit, kuhu saab istuma panna suure juhi Kylo Reni ning tema taha kaks minifiguuri. Lisaks suurele juhile on selles komplektis ka kindral Pryde, Sithi sõdalane, Esimese Ordu Stormtrooper ja kaks Reni rüütlit, et saaksid kohe mängu alustada.