Tootekataloog

LEGO® 41690 FRIENDS LEGO® Friends advendikalender

Väljamüüdud

Tarneaeg 2021 12 06

Viide 2020512

Omadused
TootjadLEGO®
Vanus6+
LEGO SeeriadLEGO® FRIENDS
Osade arv370
Toote kategooriaKonstruktorid
CEMänguasi on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjadele esitatavatele nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Säilitage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
TurvahoiatusDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Erakordsed omadused +

• Muuda Heartlake City fänni päev selles detsembris eriliseks LEGO® Friends advendikalendriga (41690). See sisaldab armsaid hooajalisi mänguasju ning lisab LEGO maagiat nii jõuluootuse ajaks kui ka peale seda.

• Komplektis on viis mikronukku koos sukaga, lisaks kassipoja- ja kutsikafiguur. Kokkupandavate talvemänguasjade seas on saan, lumelaud ja kelk. Lisaks on komplektis klaver ja kaugjuhtimispuldiga robot.

• Lapsed leiavad iga luugi tagant uue kokkupandava mänguasja. Neid saab kasutada kaunistustena või paigutada matile, kus lapsed saavad etendada pühadeteemalisi seiklusi.

• Kuigi need kokkupandavad mänguasjad on väikesed, sisaldavad need hooajaliste lugude innustamiseks mitmeid vahvaid mängufunktsioone – tainarulli saab pöörata, blenderi hooba saab tõsta ja ahju ust saab avada.

• See on ideaalne jõulueelne kink loomingulistele lastele, kes soovivad advendikalendrit, mis pakub rõõmu ka pärast detsembrit. See 370-osaline komplekt sobib vähemalt 6-aastastele poistele ja tüdrukutele, kellele meeldib pühadeteemaline mäng.

• See LEGO® Friends advendikalendri kinkekarp on 25 cm kõrge, 37 cm lai ja 6 cm sügav.

• Heartlake City ehitusmänguasjad on täis realistlikke detaile ja aitavad lastel avastada pärismaailma. See LEGO® Friends advendikalender võimaldab neil tunda rõõmu jõulu ajal koos olemisest.

• LEGO® uued mänguasjad ja ehitusklotsid vastavad tööstusharu rangetele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad – seda juba alates aastast 1958.

• Lastele mõeldud LEGO® mänguasju on testitud peaaegu igal mõeldaval viisil, nii et võid olla kindel iga ehituskomplekti vastavuses rangetele ohutusnõuetele.

Related products

Lase lastel etendada täiuslikke jõule LEGO® Friends advendikalendriga (41690). Iga 24 luugi taga on kaunite detailidega ehitusmänguasi, mis aitab muuta jõuluootuse peaaegu sama lõbusaks kui tähtsa päeva enda!Iga päev ootab avastamist üllatus 24 kingituse seast leiavad lapsed viie Friends tegelase mikronukud. Iga tüdruku jaoks on ka nende huvialale vastav kingitus. See kokkupandav loominguline komplekt võimaldab lastel taaselustada õdusad pühadetegevused – lapsed saavad kokku panna raamatu, mida saab lugeda klotsidest ehitatud kaminaesiselt toolilt, mis asub jõulupuu all.Palju mänguvõimalusi Minimudeleid saab kasutada lapse magamistoa kaunistamiseks, kuid need sobivad hästi ka loovmänguks – komplektis on tõstehoovaga blender, pöörlev tainarull ja ahi, mille uks käib lahti, et lapsed saaksid mängida hooajaliste maiustuste küpsetamist. Muuda pühadehooaeg lastele tõeliselt imeliseks advendikalendri abil, mis pakub rõõmu nii pühade ajal kui ka hiljem.