Tootekataloog

LEGO® 71387 SUPER MARIO™ Luigi seikluste alustusrada

1-2 TP.

Tarneaeg 2021 10 21

Viide 2019609

51,99 €
Omadused
TootjadLEGO®
Vanus6+
LEGO SeeriadSuper Mario
Osade arv280
Toote kategooriaKonstruktorid
CEMänguasi on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjadele esitatavatele nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Säilitage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
TurvahoiatusDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Erakordsed omadused +

• Tutvusta Super Mario™ fännidele tõelist LEGO® Super Mario™ universumit selle Luigi seikluste alustusraja (71387) abil, mis sisaldab vahvaks interaktiivseks mänguks LEGO® Luigi™ figuuri.

• LEGO® Luigil™ on värviandur ja LCD-ekraan, et kuvada palju erinevaid kiirreaktsioone liikumisele, ning kõlar, mis esitab kuulsaid helisid ja muusikat videomängust.

• Liiguta LEGO® Luigit™ starditorult lipuvardani, kogudes kiikumis- ja lendamisülesannete eest digitaalseid münte ning reageerides ?-klotsile ja roosa Yoshi, Boom Boomi ja Kondi-Goomba figuuridele.

• Pähklipruuni värvi klotsid, mis tähistavad torni, kutsuvad LEGO® Luigis™ esile erinevaid reaktsioone.

• See moodulipõhine 280-osaline LEGO® ehituskomplekt on vahva sünnipäeva- või pühadekink vähemalt 6-aastastele loomingulistele lastele. Seda saab ümber ehitada ja erineval viisil teiste LEGO® Super Mario™ komplektidega kombineerida.

• LEGO® Luigi™ figuur töötab kahe AAA patarei toel (ei kuulu komplekti), pakkudes interaktiivset mänguelamust, kus mängijad saavad kohest tagasisidet ja preemiaid loovuse eest.

• Tasuta LEGO® Super Mario™ rakendus pakub ehitusjuhiseid, loomingulisi näpunäiteid ja turvalist platvormi lastele ideede jagamiseks. Ühilduvate Android- ja iOS-seadmete loendi leiad aadressilt LEGO.com/devicecheck.

• Kogutavad LEGO® Super Mario™ mängukomplektid toovad kuulsad Super Mario tegelased pärismaailma, pakkudes fännidele piiramatult võimalusi tasemete laiendamiseks, ümberehitamiseks, kohandamiseks ja ise ainulaadsete tasemete loomiseks.

• LEGO® klotsid ja osad vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada nende kokkusobivus ning lihtne ja kindel ühendamine – seda juba alates aastast 1958.

• LEGO® detaile testitakse pea igal mõeldaval viisil, et need vastaksid rangetele üleilmsetele ohutusnõuetele.

Related products

Tutvusta lastele interaktiivset LEGO® Super Mario™ universumit selle Luigi seikluste alustusraja (71387) abil. See on suurepärane mänguasi, mida kinkida trenditeadlikele lastele. Komplektis on LEGO® Luigi™ figuur, mis reageerib koheselt sündmustele LCD-ekraani ja kõlari kaudu. Mängijad teenivad digitaalseid münte, aidates LEGO Luigil läbida kiikumis- ja lendamisülesanded, suhelda roosa Yoshiga ning alistada Boom Boom ja Kondi-Goomba. Selle torni pähklipruuni värvi klotsid kutsuvad LEGO Luigis esile erinevaid reaktsioone ning ?-klots annab täiendavaid preemiaid.Loominguline komplekt Ehitusjuhised leiad tasuta LEGO Super Mario rakendusest, mis pakub ka inspiratsiooni tasemete ja muude asjade ümberehitamiseks.Piiramatud võimalused Kogutavad LEGO Super Mario mängukomplektid võimaldavad kuulsate Super Mario tegelastega päriselus uuel viisil mängida. Fännid saavad alustusradu, laienduskomplekte ja võimenduskomplekte piiramatult kombineerida, et ise tasemeid luua.