Tootekataloog

LEGO® 41449 FRIENDS Andrea peremaja

1-2 TP.

Tarneaeg 2022 01 20

Viide 2013805

55,69 €
Omadused
TootjadLEGO®
Vanus6+
LEGO SeeriadLEGO® FRIENDS
Osade arv802
Toote kategooriaKonstruktorid
CEMänguasi on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjadele esitatavatele nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Säilitage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Erakordsed omadused +

•  Avalda väikestele ehitajatele muljet 3-korruselise LEGO® Friendsi Andrea perekoduga (41449). Lapsed saavad avastada lahedaid funktsioone ja mängida selle kvaliteetse mängukomplekti seinte vahel pereelu.

•  Viie LEGO® Friendsi mininukuga varustatud kaunis stiilis komplektis on kogu perekonna tegelaskujud, sh jaanuaris 2021 lisanduv mikronukk, mis innustavad lõputut pereteemalist rollimängu.

•  Lapsed saavad garaažistuudios naabritele esineda, veeta aega Andrea magamistoas, minna mängult basseini ujuma või valmistada tänapäevases köögis õhtusööki.

•  Keskkonnast hoolivaid lapsi rõõmustab tõsiasi, et maja on tänu katusel paiknevatele päikesepaneelidele väga jätkusuutlik. Nagu kõik LEGO® Friendsi majakomplektid, on ka sellega kaasas lahedad tarvikud.

•  Mängu lihtsustamiseks nutikalt kujundatud mängukomplekti ülemine korrus on eemaldatav, et oleks juurdepääs alumisele tasandile. Köögis saab tööpingi välja tõmmata, andes seeläbi väikestele sõrmedele juurdepääsu.

•  Otsid vahvat sünnipäevakinki nukumaju armastavale lapsele? 6-aastastele ja vanematele poistele ja tüdrukutele toob selle kvaliteetse mänguasja avamine ja sõpradega koos kodumängimine palju rõõmu.

•  Loominguline kink on 20 cm kõrgune, 26 cm laiune ja 12 cm sügavune, mistõttu on see silmapaistev väljapanek, mis ei võta samas palju ruumi.

•  Tutvusta uusi suundi loovatele lastele LEGO® Friendsi lahket maailma, kus kõik on kaasatud ja igaühel on oma koht.

•  See LEGO® majamängukomplekt vastab tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada klotside kokkusobivus ning lihtne ühendamine ja eraldamine igal korral – seda juba alates aastast 1958.

•  Selle mininukkude maja klotse ja komponente testitakse kõikvõimalikul moel, et tagada nende vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedinõuetele.

Related products

Kingi tõeliselt mõjusa kingitusena LEGO® Friendsi Andrea peremaja (41449). Tänu hämmastavatele detailidele, alustades päikesepaneelidest katusel ja lõpetades miniklahvpilliga garaažistuudios, toob see eriline mängukomplekt Friendsi fännidele palju rõõmu ja avaldab sõpradele muljet.Palju ruume avastamisrõõmuks Lapsed saavad veeta aega Andrea magamistoas või valmistada armsate küpsetustarvikutega köögis muffineid. Majas on südamekujuline bassein ja äge muusikatarvikutega garaažistuudio, kus Andrea ja sõbrad saavad kogu naabruskonnale kontserte pidada! Katusel on päikesepaneelid, mis aitavad perel elada tänapäevasel moel. Ülemine korrus on eemaldatav, võimaldades väikestel sõrmedel hõlpsasti selle omadusi avastada.Nii palju mänguosi! Komplektis on 5 Friendsi mininukku, sh Andrea väike õde Liz (uus mikronukk jaanuaris 2021), nii on lastel pereelu mängimiseks lõputult võimalusi. Tutvusta lastele Heartlake’i linna, kus lapsed leiavad parima sõbra, kes on just nagu nemad!