Tootekataloog

LEGO® 41430 FRIENDS Suvine lõbus veepark

1-2 TP.

Tarneaeg 2021 10 21

Viide 2003804

93,41 €
Omadused
TootjadLEGO®
Vanus7-8, 9-10
LEGO SeeriadLEGO® FRIENDS
Osade arv1001
Toote kategooriaKonstruktorid
CEMänguasi on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjadele esitatavatele nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Säilitage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųVäikeste detailide tõttu ei sobi toode alla kolme aastastele lastele. Enne mänguasja lapsele andmist eemaldage kõik pakendid ja kinnitusdetailid. Soovitatav on alles hoida teave pakendilt. Soovitatav kasutamiseks täiskasvanute järelevalve all. Võib esineda väikseid või teravaid osi, mis võivad last lämmatada või vigastada. Mänguasi võib olla tuleohtlik - ärge hoidke seda tuleallikate ja kütteseadmete läheduses. Tulekahju korral helistage hädaabinumbril 112.
Erakordsed omadused +

•  Too veepargilõbustused lapse magamistuppa selle võimalusterohke mänguasjaga. LEGO® Friendsi suvise lõbusa veepargi komplekt (41430) pakub lastele tundidepikkust meelelahutust, kuni nad mudeli valmis ehitavad ning seejärel kõikide detailidega tutvuvad.

•  Lõbutsemiseks on kaasas LEGO® Friendsi Stephanie, Emma ja Olivia kokkupandavad mininukufiguurid ning Mason on vajadusel olemas vetelpäästjana. 2020. aasta juunis välja tulnud flamingo Pinky lisab veel täiendavalt värvi.

•  See lõbus mänguasi pakub hulgaliselt mänguvõimalusi. Mininukud võivad alla lasta kolmest liumäest või lõõgastuda hoopis mullivannis. Lapsed võivad mängida vetelpäästjat ning hoida ujujatel silma peal või serveerida hoopis jäätiseautost jäätist. 

•  Tahad pakkuda oma väikesele ehitajale tegevust? See sobib suurepäraselt sünnipäeva- või pühadekingiks! 1001 tükist koosnev komplekt ergutab 8-aastaste ja vanemate laste meeli ning valmiskomplektist saab väljapanek, mille üle võib uhkust tunda.

•  Mängukomplekt on 31 cm (12") kõrgune, 33 cm (12") laiune ning 19 cm (7") sügavune, nii et see on üsna suur komplekt, kuid lapsed saavad seda soovi korral veelgi suuremaks ehitada! Seda saab kombineerida teiste juba olemasolevate LEGO® klotsidega.

•  Mänguasi ei vaja patareisid ja see töötab vaid laste kujutlusvõime jõul, nii et suvelõbustused võivad kesta lõputult.

•  LEGO® mängukomplektid on mõeldud toetama iseseisvat mängu ning seega on iga komplektiga kaasas lihtsasti järgitavad juhised, et lapsed saaksid iseseisvalt ehitada ning tunda uhkust, et on ehitusprojekti täitsa üksi valmis saanud.

•  Lase lapsel saada osa LEGO® Friendsi suveseiklusest, kus ootavad toredad kogemused ja soe vastuvõtt. Heartlake‘i linna noored õpivad, et sõprade abil suudavad nad saavutada kõik oma südamesoovid.

•  LEGO® ehituskomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele ning Groupi kvaliteedinõuetele, mis tähendab, et väikestel sõrmedel on neid lihtne haarata, paigutada ja eraldada. Nii on see olnud juba aastast 1958. 

•  Group testib põhjalikult kõiki klotse ja osi, et tagada iga ehituskomplekti vastavus rangeimatele üleilmsetele kvaliteedistandarditele ning tänu sellele on LEGO® komplektid ühed parimad – ja ohutumad – laste mänguasjad.

Related products

Kas tead üht väikest ehitajat, kes väärib tõeliselt suurt preemiat? See äge ehituskomplekt sobib hästi lastele, kes armastavad ehituskatsumusi ning loovmängu. Suvise lõbusa veepargi mängukomplektis (41430) on hulgaliselt ägedaid detaile, mis lõbustavad lapsi tundide viisi. Sel pole mitte üks, vaid koguni kolm liumäge, sealhulgas 2020. aasta juunis välja tulnud kaetud liutoru.Sujuvalt lõbus mäng Lõbutsemisvõimalusi avardab veelgi veekahur ja pritsiämber, mis kukub nupuvajutusega ümber ning kallab selle all seisvad sõbrad veega üle. Samas ei ole veepargi suplusrõõm sugugi mitte kõik, mis komplektil on pakkuda. Mudeli tagaosas on ka hulgaliselt rahustavaid funktsioone, mis täiendavad mängu veelgi. Lapsed võivad mängida, et ligunevad mullivannis, käivad massaažis või lõõgastuvad lamamistoolidel.Lõbutse sõpradega Tutvusta lastele Heartlake‘i linna rõõmsat maailma, kus nad saavad seigelda koos Friendsi Stephanie, Emma, Mia, Olivia ja Andreaga ning kõigi teiste telesaatest tuttavate tegelastega. See on koht, kus leiab alati eest loomingulised ja lustakad mänguvalmis sõbrad.