Tootekataloog

LEGO® 60246 CITY Police Politseijaoskond

1-2 TP.

Tarneaeg 2022 01 20

Viide 2001168

74,68 €
Omadused
TootjadLEGO®
Vanus5-6, 7-8, 9-10
LEGO SeeriadLEGO® CITY
MPN60246
Osade arv743
Toote kategooriaKonstruktorid
CEMänguasi on sertifitseeritud ja vastab Euroopa Liidu mänguasjadele esitatavatele nõuetele. CE-märgise leiate pakendilt. Säilitage tootja ja importija andmed edaspidiseks kasutamiseks. Need on märgitud pakendile.
Įspėjimas dėl smulkių detaliųVäikeste detailide tõttu ei sobi toode alla kolme aastastele lastele. Enne mänguasja lapsele andmist eemaldage kõik pakendid ja kinnitusdetailid. Soovitatav on alles hoida teave pakendilt. Soovitatav kasutamiseks täiskasvanute järelevalve all. Võib esineda väikseid või teravaid osi, mis võivad last lämmatada või vigastada. Mänguasi võib olla tuleohtlik - ärge hoidke seda tuleallikate ja kütteseadmete läheduses. Tulekahju korral helistage hädaabinumbril 112.
Erakordsed omadused +

•  Siin on hea ehituskomplekt hoogsat ja põnevat mängu armastavatele lastele. Selles LEGO® City politseijaoskonnaga (60246) mängukomplektis on plahvatusfunktsiooniga kong, lahedad sõidukid ja vahvad tegelaskujud. Lõbu algab niipea, kui kasti avate.

•  Mis on karbis? Mängupolitseijaoskond, 2 veokimudelit, mootorratas ja droon. Sinu käsutuses on ka kuus minifiguuri – nende seas LEGO® City telesarjast tuntud Duke DeTain, ülem Wheeler, Daisy Kaboom – ning kaks koerfiguuri.

•  Lapsed saavad mängida politseijaoskonnamudeliga, mille saab põgenemiseks plahvatama panna ning mille juurde kuulub ka politseiauto. Sellel on valgusklotsist prožektor ja heliklotsist sireen – tõelised maiuspalad LEGO® City komplektide fännidele.

•  See LEGO® City politseijaoskonnaga mängukomplekt sobib alates 6-aastastele lastele. See sobib jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingiks kõigile rollimängulelusid, sõidukimudeleid ja põnevaid tegevusmänguasju armastavatele lastele.

•  Politseijaoskonna kõrgus (kokkupanduna) on ca 24 cm (9“), laius ca 48 cm (18“) ja sügavus ca 15 cm (5“) ning politseiveoki kõrgus on ca 6 cm (2“), pikkus ca 12 cm (4“) ja laius ca 7 cm (2“).

•  Selle mängukomplekti heli- ja valgusklotsi jaoks on vaja müntpatareid (1xCR1216). Tahad häid uudiseid? Need kuuluvad komplekti. Nii võib heli- ja tulemäng alata kohe.

•  Karbis on lihtne ehitusjuhend. Või siis laadige veebis alla Instructions PLUS, mis on saadaval tasuta rakenduses LEGO® Life. See interaktiivne suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamistööriistadega ehitusjuhend muudab ehitamise lapsemänguks.

•  LEGO® City politseikomplektid, mille juurde kuuluvad eri funktsioonidega ehitised, tõetruud sõidukid ja vahvad tegelased ning mis inspireerivad mängima piiranguteta loovmängu, arendavad laste füüsilisi võimeid ja suurendavad nende enesekindlust.

•  LEGO® ehitusklotsid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele ja LEGO Groupi rangetele kvaliteedikriteeriumidele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad, hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad.

•  LEGO Groupis kukutame, muljume, vääname, kuumutame, hammustame, painutame, kraabime ja venitame LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi mängukomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

Related products

LEGO® City politseijaoskonnaga mängukomplekti (60246) juures on kõik vinge. Vahvate tegelastega (kelle seas on Duke DeTain, ülem Wheeler ja Daisy Kaboom) oma lugude läbimängimine pakub väikestele korravalvuritele ja LEGO City telesarja fännidele suurt rõõmu. Selles põnevas komplektis on politseijaoskond valgusklotsist prožektoriga ning politseiauto heliklotsist sireeniga, samuti lahe veok, mootorratas ja jälitusdroon.Ehituskomplekt väikese täiendusega Selle mängukomplektiga on kaasas lihtne ehitusjuhend ning saadaval on ka Instructions PLUS. Sellel tasuta rakenduse LEGO Life juurde kuuluval interaktiivsel ehitusjuhendil on suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamistööriistad, mis aitavad väikestel LEGO ehitajatel ehitusmeistriks saada.LEGO City – lahedad laste mänguasjad LEGO City politseikomplektid pakuvad põnevaid ehitamis- ja mänguvõimalusi. Tõetruude sõidukite, detailsete ehitiste ja vahvate tegelastega saavad lapsed matkida vahvalt ja loovalt päriselust tuttavaid stsenaariume.